اخبـــار
<<  قبلي  123456789  بعدي  >>
  کاروان خورشید
واقعه کربلا مجموعه رخدادهایی است که با حرکت امام حسین(ع) از مدینه به مکه و سپس به کربلا آغاز شد و به صف‌آرایی سپاه عبیدالله بن زیاد به فرماندهی عمر بن سعد در برابر کاروان امام حسین(ع) و شهادت آن حضرت و یارانش در کربلا و اسارت اهل بیت انجامید. واقعه کربلا دل‌خراش‌ترین فاجعه تاریخ اسلام نزد مسلمانان، به ویژه شیعیان، است....

۱۳۹۵/۷/۱۲ :تاريخ

  جشن غدیر
غدیر خم نام ناحیه‌ای میان مکه و مدینه است که پیامبر اسلام در حجةالوداع، علی بن ابی طالب را «ولی» پس از خود اعلام کرد. ۱۸ ذی‌الحجه سال ۱۰ هجری قمری (مطابق با ۲۸ اسفند سال ۱۰ خورشیدی[۱])، سال روز این واقعه میان شیعیان به عید غدیر خم شهرت دارد....

۱۳۹۵/۶/۲۹ :تاريخ

  انتصاب
جناب آقای مهندس فریدون کافی به عنوان قائم مقام مدیرعامل در اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان خراسان رضوی منصوب شدند. متن حکم ایشان بپیوست میباشد.

۱۳۹۵/۶/۲۵ :تاريخ

  برگزاری کارگاه آموزشی
یکدوره گارگاه آموزشی با همکاری مرکز آموزش جهاد کشاورزی خراسان رضوی با عنوان آخرین دستاوردها در حوزه ویتامینها و مواد معدنی با حضور جناب آقای دکتر کامران رضا یزدی دانشیار دپارتمان علوم دامی دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران در تاریخ 95/5/28 با حضور مدیران فنی کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان استان در محل سالن جلسات اتحادیه کارخانجات خوراک دام،طیور و آبزیان خراسان رضوی برگزار گردید.

۱۳۹۵/۵/۳۰ :تاريخ

  برگزاری کارگاه آموزشی
یکدوره گارگاه آموزشی با همکاری مرکز آموزش جهاد کشاورزی خراسان رضوی با عنوان آشنایی با ضوابط و مقررات جدید مالیاتی با حضور جناب آقای مهندس سرفراز کارشناس ارشد مالیات در تاریخ 95/5/7 با حضور مدیران مالی و مدیران بازرگانی کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان استان در محل سالن جلسات اتحادیه کارخانجات خوراک دام،طیور و آبزیان خراسان رضوی برگزار گردید.

۱۳۹۵/۵/۱۰ :تاريخ

  بارالها! این عید سعید فطر را بر تمام مؤمنان مبارک گردان
عید فطر یکی از دو عید بزرگ در سنت اسلامی است که درباره آن احادیث و روایات بیشمار وارد شده است. مسلمانان روزه دار که ماه رمضان را به روزه داری به پا داشته و از خوردن و آشامیدن و بسیاری از کارهای مباح دیگر امتناع ورزیده اند، اکنون پس از گذشت ماه رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را از خداوند می طلبند، اجر و پاداشی که خود خداوند به آنان وعده داده است.

۱۳۹۵/۴/۱۵ :تاريخ

  برگزاری کارگاه آموزشی
یکدوره گارگاه آموزشی با همکاری مرکز آموزش جهاد کشاورزی خراسان رضوی با عنوان اصول جیره نویسی پیشرفته با حضور جناب آقای دکتر ابراهیمی استادیار دپارتمان علوم دامی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد در تاریخ 95/2/30 با حضور مدیران فنی کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان استان در محل سالن جلسات اتحادیه کارخانجات خوراک دام،طیور و آبزیان خراسان رضوی برگزار گردید.

۱۳۹۵/۳/۱ :تاريخ

  عرض تسلیت
همکار گرانقدر جناب آقای مهندس فریدون کافی با نهایت تاثر و تاسف درگذشت والده گرامیتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.

۱۳۹۵/۲/۲۰ :تاريخ

  هفتمین شماره فصلنامه خبری، علمی ،پژوهشی کارگروه تحقیق و توسعه منتشر شد:
به اطلاع کلیه همکاران و بازدیدکنندگان عزیز می رساند هفتمین شماره فصلنامه خبری،علمی ،پژوهشی کارگروه تحقیق و توسعه منتشر شد و بر آنیم تا در کوتاهترین زمان ممکن ضمن توزیع فصلنامه بین همکاران عزیز جهت بازدید سایر بازدیدکنندگان فایل کامل فصلنامه بر روی سایت جهت بازدید عموم قرار گیرد. از کلیه سروران گرام که در تهیه وانتشار این فصلنامه ما را یاری نمودند سپاسگزاریم.

۱۳۹۵/۱/۲۸ :تاريخ

  بازدید اعضاء گمیته کنترل کیفی خوراک دام استان از کارخانجات خوراک دام و طیور و مکمل سازی شهرستان سبزوار
اعضاء کمیته کنترل کیفی خوراک دام استان از کارخانچات خوراک دام و طیور آویژه دانه و سپیددانه سبزوار و همچنین کارخانه مکمل سازی چینه چین سبزوار در روز چهارشنبه مورخ 94/12/12بازدید نموده و با نحوه فعالیت، سیستم های سخت افزاری، ماشین آلات و محصولات این کارخانجات و بررسی مشکلات کارخانجات مذکور از نزدیک آشنا و مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدیدها آقایان مهندس سالارپیشه مدیر عامل تعاونی کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان استان، حسینی نماینده سازمان صنعت،معدن و تجارت، خونساری نماینده سازمان جهاد ....

۱۳۹۴/۱۲/۱۳ :تاريخ

<<  قبلي  123456789  بعدي  >>

جهت مشاهده جدیدترین اخبار صنعت کشاورزی و دامپروری اینجا را کلیک کنیدجهت اطلاع از آخرین قیمت نهاده های دامی اینجا را کلیک کنیدجهت اطلاع ازمیانگین قیمت های روزانه نهاده های دامی بخش بازرگانی اتحادیه کارخانجات اینجا را کلیک کنید

طبقه‌بندی اخبار